9 چیزی که ممکن است بعد از رفتن کرونا پیشمان بمانند!!

چیز های که بعد از رفتن کرونا باقی میمانند

9 چیزی که ممکن است بعد از رفتن کرونا پیشمان بمانند!!


همانطور که همه گیر COVID-19 آغاز می شود ، دشوار است که تصور کنید که یک پایان در دسترس باشد. اما با پیشرفت واکسن ها و ظهور روش های درمانی جدید ، روزی فرا می رسد که می توانیم به دنیا برگردیم و زندگی خود را از سر بگیریم.

آن زندگی پس از همه گیری چگونه خواهد بود؟ اکثریت بزرگسالان آمریکایی (86٪) که توسط مرکز تحقیقات پیو مورد نظرسنجی قرار گرفته اند ، می گویند نوعی ” درس یا مجموعه درس ” است که باید از همه گیری گرفته شود ، مانند اهمیت پوشیدن ماسک برای محافظت از دیگران ، ارزش گذراندن وقت با خانواده و عزیزان یا نیاز به مراقبت های بهداشتی جهانی.

در اینجا نه تغییر همه گیر وجود دارد که ممکن است فقط بخشی از راهنمای بقای آینده ما باشد:

1. ماسک زدن

در کشورهای آسیایی ، ماسک های صورت بخشی پذیرفته شده از زندگی روزمره است ، که ممکن است یکی از دلایل پایین بودن میزان مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا باشد  . استفاده از ماسک برای کنترل قطرات تنفسی به ویژه در فصول سرماخوردگی ، آنفولانزا و تب یونجه در این کشورها معمول است. در ژاپن ، ماسک های صورت علی رغم اجباری نبودن ، در مکان های عمومی تقریباً جهانی هستند.

اگرچه از نظر فرهنگ نسبتاً جدید نیست ، اما اکنون ماسک ها به بیانیه های مد تبدیل شده اند (فقط به ماسک ها و لباس های تطبیق داده شده نانسی پلوسی نگاه کنید). شرکت Second Wind که ماسک های آن شامل زنجیرهای تزئینی است ، اخیراً به نیویورک تایمز گفته است که تنها در عرض 24 ساعت از اعلام پیش فروش در اینستاگرام در ژوئیه گذشته ، این شرکت 10 هزار محصول را به فروش رسانده است.

وقتی قوانینی که به پوشیدن ماسک نیاز دارند سرانجام برداشته شوند ، ممکن است این عادت دائمی شود ، حداقل وقتی که افراد در خانه در فضاهای شلوغ مانند بارها ، رستوران ها و سالن ها حضور داشته باشند.

همچنین مشاهده کنید: همانطور که سویه های جدید ویروس کرونا باعث ایجاد سوالاتی در مورد کیفیت ماسک می شود ، بازار N95 در ایالات متحده هنوز با مشکلات عرضه روبرو است

در یک  مقاله سفید اخیر ، شرکت خدمات مشاوره حرفه ای Deloitte گزارش داده است: “یک مداخله نظارتی کوتاه مدت ، مانند ماسک های اجباری صورت ، می تواند یک دوره تسویه حساب را ایجاد کند که” عادی جدید “را تحت تأثیر قرار می دهد.”

2. رویکرد شخصی ما به سلامتی

همه گیری به بسیاری از افراد الهام بخشیده است تا در سلامتی خود نقش فعال تری داشته باشند.

در گزارش روند اخیر خود ، آژانس ارتباطات بازاریابی Wunderman Thompson خاطرنشان کرده است که شرکت ها در حال افزایش نیاز به فناوری هستند که به ما امکان می دهد وضعیت سلامتی خود را در خانه های خود ردیابی کنیم – مانند دستگاه های اندازه گیری فشار خون ، تکه های حسگر خواب و دستگاه هایی که عملکرد ریه و تنفس را اندازه گیری می کنند. نرخ

دیپتا خانا ، رهبر ارشد بهداشت شخصی در فیلیپس ، “ما شاهد بازآفرینی مجدد خانه های خود به عنوان عنصر اصلی مسیر مراقبت های بهداشتی با فناوری های بهداشت از راه دور ، مراقبت از راه دور و مراقبت از راه دور به عنوان عامل اصلی تغییر در COVID-19 بوده ایم.” در بیانیه ای گفت:

وی پیش بینی می کند تغییرات دائمی خواهد بود.

3. سلامت از راه دور

نیاز فوری به تمرین فاصله های اجتماعی همراه با ترس از جستجوی مراقبت های پزشکی باعث شده است که بسیاری از بیماران و پزشکان از راه دور از سلامت استفاده کنند.  طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در سه ماهه اول سال گذشته ، همزمان با شروع همه گیری ، بازدیدهای از راه دور بهداشت نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد افزایش یافته است .

دکتر هاوارد فرمن ، یک پزشک عملی و استاد مدیریت و بهداشت عمومی در دانشگاه ییل خاطرنشان کرد: “با اجازه دادن به سیاست های بازپرداخت سخاوتمندانه در سطح دولتی و خصوصی ، ارائه دهندگان به سرعت مجبور به تحرک شدند و بیماران به سرعت سازگار شدند.”

از آنجا که بیماران با استفاده از این فناوری و مقررات برای راحتی کار در ارائه دهندگان برای بازپرداخت راحت ترند ، ممکن است پس از پایان همه گیری ، استفاده گسترده از سلامت از راه دور باقی بماند.

4. تناسب اندام در منزل

در حالی که تناسب اندام در منزل قبل از شیوع بیماری همه گیر بود ، بسته شدن سالن های بدن سازی و باشگاه های بدن سازی باعث فروش برنامه های تمرینی در خانه و تجهیزات ورزشی مانند Peloton ، PTON ، + 1.35٪ به بالاترین حد خود و بر اساس گفته های شرکت تناسب اندام Beachbody در نظرسنجی خود درباره آینده تناسب اندام ، هنگام بازگشایی سالن های ورزشی ، از هر 10 نفر 9 نفر می گویند که تمرینات خانگی خود را ادامه خواهند داد  .

بسیاری از افراد با راحتی و راحتی تمرینات در منزل سازگار شده اند. در آینده ، ورزش کردن ممکن است بیشتر به یک فعالیت ترکیبی تبدیل شود ، مانند کارمندانی که وقت خود را بین خانه و دفتر تقسیم می کنند.

5. کار از خانه

با روند کار از خانه ، شرکت ها در فضای اداری و کارمندانی که می توانند این کار را انجام دهند در هزینه و زمان رفت و آمد صرفه جویی می کنند. توییتر  TWTR ، + 3.23٪ و Google GOOGL ، + 2.21٪  از این روش پشتیبانی کنید ، در حالی که  Netflix NFLX ، + 1.38٪  طرفدار نیست  

کار در خانه چیز جدیدی نیست. قبل از همه گیری ، نظرسنجی ها نشان داد بسیاری از کارمندان حداقل در بخشی از وقت ، تنظیمات را می خواهند. با این وجود ، با توجه به اینکه کارمندان بیشتری در برنامه روزمره قرار می گیرند و کارفرمایان بیشتری ارزش آن را تشخیص می دهند ، ممکن است مورد قبول و جذابیت بیشتری قرار گیرد  .

گزارش هاروارد بیزینس گزارش می دهد ، اکنون که “بیشتر افراد حرفه ای راه هایی برای تولید مثلی در خارج از دفتر پیدا کردند” احتمالاً تعداد کارمندان در خانه افزایش می یابد.

با این حال همه آن را اینگونه نمی بینند. کوین روز ، ستون نویس روزنامه نیویورک تایمز ، بسیاری از کارگران هنگام کار در خانه احساس کمبود اجتماع و خلاقیت می کنند  .

روز اظهار داشت: “مطالعات نشان داده است كه افرادی كه در یك اتاق با هم كار می كنند سریعتر از همكاران از راه دور مشكلات را حل می كنند و انسجام تیمی در تنظیمات كار از راه دور آسیب می بیند.”

6. عقب نشینی از سوپرمارکت ها

زندگی در زندگی جتسون ها ، شخصیت های کارتونی آینده نگر از برنامه تلویزیونی دهه 1960 که در سال 2062 زندگی می کردند ، رویایی بود که در آن جین جتسون با فشار یک دکمه به خرید مواد غذایی می پرداخت ، رویایی بود. اما آینده  اکنون است.  در ماههای نخست شیوع همه گیری ، یک نظرسنجی از خریداران نشان داد که نزدیک به 80٪ مواد غذایی را بصورت آنلاین خریداری کرده اند ، در حالی که کمتر از 40٪ قبل از همه گیری بود.

جیم هرتل ، معاون ارشد تحلیلی شرکت اطلاعات و تحلیلی Inmar Intelligence ، به سوپرمارکت نیوز گفت که روند خرید مواد غذایی آنلاین “حتی با رفع محدودیت ها” احتمالاً ادامه خواهد یافت. ” وی گفت ، دلیل این امر این است که خریداران به این روال عادت کرده اند ، و اصلی ترین عامل آن راحتی است.

ایرن لوین ، از Pleasantville ، نیویورک ، گفت که او از ابتدای شیوع همه گیر مواد غذایی آنلاین سفارش می دهد و هرگز به عقب نگاه نمی کند. وی گفت: “ما از کیفیت غذا ، سهولت سفارش و صرفه جویی در وقت خوشحال هستیم.”

7. افزایش بهداشت هتل

رزرو هتل ها در طول COVID-19 ضربه بزرگی را متحمل شده اند ، اما این صنعت در تلاش است تا با افزودن تدابیری برای اطمینان از سلامتی و ایمنی مشتریان خود ، برگشت بخورد. به عنوان مثال ، هتل Breakers در پالم بیچ ، فلوریدا ، برخی از ابتکارات خود را در طول همه گیری انجام داده است ، مانند ایستگاه های ضدعفونی کننده دست در سراسر رفت و آمد مکرر ، معاملات مهمان بدون لمس ، اقدامات پیشرفته نظافت و سیستم های فیلتراسیون هوا.

هتل های هیلتون HLT ، + 2.87٪ برای کمک به اطمینان از احساس ایمنی و پاکیزگی با Lysol و کلینیک Mayo همکاری می کند. این زنجیره همچنین در نظر دارد محیط کار روزانه ترکیبی را در برخی از اتاقهای خود برای کارگران محلی و مشتریان اقامت در آنجا ارائه دهد .

8. کار و کنفرانس های ترکیبی

نانسی دیویس ، مدیر ارشد خلاقیت اجلاس جهانی سلامتی ، گفت: این رویکرد ترکیبی توانایی جمع آوری یک گروه کوچک به صورت شخصی و درگیر کردن مخاطبان بزرگتر و مجازی را فراهم می کند. نتیجه ، او خاطرنشان کرد ، این است که کسانی که می توانند به یک رویداد دسترسی پیدا  کنند ، احساس می  کنند بخشی از چیزی پویا هستند و افراد حضوری مخاطبان بیشتری دارند که می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

اگرچه ممکن است کنفرانس های مجازی مزایای مشابه جلسات حضوری را نداشته باشند ، اما  طبق Global Workplace Analytics ، مدیران یاد خواهند گرفت که پس انداز بیشتر از هزینه های بیشتر است.

9. مد را راحت کنید

جمعه های گاه به گاه به روزمرگی روزمره تبدیل شده اند  ، زیرا کمپانی هایی مانند Banana Republic مجموعه های کار از خانه را با سبک های آرام با آسایش و عملکرد در ذهن خود راه اندازی کرده اند.

اما پس از بازگشت به جهان ، چگونه مد دوباره ظهور می کند؟

راشل وینگارتن ، مورخ ، نویسنده و کارشناس روند زیبایی ، حرکت به سمت آنچه او مفهوم راحتی بالا می داند پیش بینی می  کند .

“وقتی انقلابی در صنعت به وجود می آید ، مد به دنبال آن می آید. گرچه دنیای مد فعلی ما دقیقاً مد نیست ، اما از بسیاری جهات بسیار سرگرم کننده است. ” “شما ممکن است پولکهای تزئینی یا تزئینات را روی لباس راحت ببینید. احتمالاً برخلاف هر آنچه قبلاً پوشیده ایم نخواهد بود. “

وی گفت ، وینگارتن همچنین ظهور مجدد قطعات جسورانه و گوشواره های بلندتر را برای زنان مشاهده می کند ، “از آنجا که در حال حاضر پوشیدن آنها هنگام استفاده از ماسک دشوار است.”

شریل کرافت یک روزنامه نگار مستقل ، مقاله نویس و نویسنده داستان نویسی مستقر در شهرستان فیرفیلد ، کانون است. نوشتن وی همه زمینه ها را با تمرکز در سلامتی ، سلامتی و تناسب اندام پوشش می دهد.

مطالب پیشنهادی

انواع ماسک های تنفسی محبوب در بین مردم

شست و شوی دست با اب و صابون یا الکل ؟

چگونه بفهمیم ماسک شما تقلبی است یا اصل ؟

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =


X